FILOZOFIE CANDINO - Hodinky Candino

Přejít na obsah
FILOZOFIE CANDINO
VÝROBA A STŘEDISKA KVALITY

Candino patří k jedné z mála hodinářských skupin na světě, která jsou schopna pokrýt každou fázi výroby hodinek. Jedinečná úroveň procesu řízení a vysoké standardy kvality posouvají Candino mezi hodinářskou elitu.

Díky širokým možnostem Festina Group a především díky vlastní technologii dokáže Candino navrhnout a vyrobit kompletní hodinky, včetně všech jejích mechanických komponentů, což je jedinečnou konkurenční výhodu na trhu. Ve švýcarském Herbetswilu sídlí špičkový výrobní závod Candino s nejmodernějšími výrobními technologiemi, kde jsou sestavovány mechanické i quartzové hodinky s prestižním označením "SWISS MADE". 64 kvalifikovaných zaměstnanců, používá nejmodernější technologie pro montáž hodinek a díky vysoké úrovni kontroly kvality je zajištěno, že každý jednotlivý kus je před opuštěním závodu testován. To je zásadním bodem certifikace hodinek,  které jsou následně dodávány na trh.

Díky neustálému rozvoji, disponuje Festina Group šesti vysoce specializovanými výrobními centry. Jedním z nich sídlí ve švýcarském Soprodu, a je rozděleno na tři hlavní výrobní závody. První je umístěn v Sionu - pro quartzové strojky, druhý sídlí v Les Reussilles a je zaměřen na výrobu strojků s automatickým nátahem a na integraci komplexních modulů, třetí je pak umístěn v Saignelégier, kde jsou vyráběny jednotlivé komponenty hodinek. Každý krok vpřed, který značka Candino udělala během své dlouholeté cesty vpřed přispívá ke zkvalitnění systému výroby, jejímž jediným cílem je stále patřit mezi špičkové švýcarské hodináře.

PRŮKOPNICKÝ DUCH

Candino předběhlo svou dobu již od samého počátku, kdy investovalo do zcela netradičních materiálů a výrobních procesů. Takřka 70 let průběžně dochází k neustálé modernizaci výroby, se zvláštním důrazem na využití moderních technologií a Candino úspěšně drží krok se stále se měnící potřebou trhu.

V roce 2002 se Candino připojilo k Festina Group. Tato fúze posílila i samotnou Festina Group a přínos akvizice značky Candino se ukázal jako mimořádně příznivý v souvislosti s dynamikou všech procesů, které ovlivňují vynikající vlastnosti finálního výrobku. Candino zase mohlo začít využívat know-how Festina Group  v oblasti řízení, logistiky a distribuce. Candino posílilo hodnotu celé Festina Group a přispělo svou švýcarskou tradicí a zkušenostmi ke zdokonalení technických aspektů výroby. Candino vyrábí součásti, které vyžadují hluboké znalosti tohoto odvětví a usiluje o dokonalou přesnost,  kvalitní zpracování i finální úpravy. Cílem značky je využívat nejmodernějších technologií aby každý, kdo nosí hodinky Candino dokázal ocenit vnitřní hodnoty značky: tradici, eleganci a moderní design.


TRADICE

Adolf Flury-Hug byl člověk, který předběhl svou dobu. Vizionář, který se v roce 1947 rozhodl přivést k životu svůj sen a otevřel hodinářskou dílnu v přístavku u svého rodného domu v Herbetswil, ve švýcarském kantonu Solothurn. V současnosti obchod stále stojí v původní podobě vedle ultramoderního výrobního závodu, který byl otevřen v roce 1989. To že původní dílna přestála hráz času a celkovou modernizaci symbolizuje závazek značky Candino vůči zásadám svých zakladatelů.

Tato tradice je po celou historii značky hnacím motorem nových  technologických inovací, které mají za cíl vyrábět moderním a technicky dokonalým způsobem. Candino vyrábí své produkty s využitím nejmodernějších technologií, a do svých výrobků vkládá zkušenosti tradiční švýcarské hodinařiny.
Značka vždy klade velký důraz na estetické provedení každého ze svých technicky propracovaných modelů, které jsou vytvořeny z vysoce kvalitních materiálů jako je ocel, titan, keramika a uhlík.
Prostřednictvím svých čtyř hlavních kolekcí Classic, Casual, Elegance a Sport, zastřešuje Candino exkluzivní segment trhu.

Candino rozšířilo svou nabídku quartzových hodinek řadou vybavenou dodatečnými, neobvyklými funkcemi, které si kladou za cíl potěšit ty labužníky, kteří vnímají hodinky jako jedinečný stroj, měřící nejdůležitější věc v životě: čas.SVĚTOZNÁMÉ ŠVÝCARSKÉ HODINKY

Věnujeme speciální péči každému procesu: konstrukci, výrobě, montáži mechanismů, dopravě i zákaznickému servisu. Spojujeme tradici a moderní současnost s vědomím toho, že zpracování celku spočívá v detailech. Tento způsob práce nám umožňuje dosahovat vysokého úrovně kvality s pečetí "Swiss Made", symbolem dokonalosti, kterou mohou nést jen produkty vyrobené ve Švýcarsku. Candino provádí kontrolu kvality na všech úrovních výrobního procesu. Dalším důležitým faktorem je rychlý a efektivní poprodejní servis posilující spolehlivost značky a přispívající k dobré pověsti mezi prodejci i koncovými zákazníky po celém světě.

Candino neusíná na vavřínech a stále vynakládá obrovské úsilí na kvalitu vyráběných hodinek. Každý den pracuje s novými výzvami ve vývoji produktů, zkoumá nové materiály a vytváří nové vzory. Cílem tohoto inovačního ducha, je nabídnout lepší výkon, větší spolehlivost a nejlepší produkt za přiměřenou cenu, což zákazníci značky vždy velmi oceňovali a věnovali značce svou důvěru.
© Janeba Time, s.r.o. | 2022 | e-mail: obchod@janeba-time.cz | tel.: 466 615 080
Návrat na obsah